GameX Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı

GameX Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı

Etiketler : gameX,

1981 yılında CompeX’leri düzenleyerek yola çıkan Rönesans Fuarcılık, teknoloji fuarcılığında uzmanlaşmıştır. 2000’li yıllarla birlikte GameX Fuarlarını düzenlemeye başlayarak, dijital oyun sektörünün gelişmesine katkı sağlamayı önemli bir misyon ve vizyon olarak üstlenmiştir.

GameX Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı, EEMEA Bölgesindeki en yüksek katılımlı fuardır. Yenilenen yüzüyle GameX, 2017 yılı itibarıyla 14-17 Eylül tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi‘nde gerçekleşmiş olup, ziyaretçilerine dopdolu geçen, 4 günlük mükemmel bir deneyim yaşatmıştır.

 

İstanbul Gelişim Üniversitesi Teknoloji ve Transfer Ofisi olarak ülkemizde önemli bir yere sahip olan GameX fuarına çeşitli robotlarımızla katılım sağlamış bulunmaktayız. Dört gün boyunca sergilemiş olduğumuz robotlar, çalışmalarımız hakkında yapmış olduğumuz sunumlar ve özellikle savaş robotlarımızla yapmış olduğumuz şov gösterileri büyük bir ilgi ile takip edilmiş ve olumlu geri dönüşlerde bulunulmuştur.

 

GameX fuarına 3 adet savaş robotu, 2 boyutlu otonom pankek yazıcı makinesi, Otonom Örümcek robot, 3 boyutlu yazıcı baskılı otonom tank robotu ve racing drone ile katılım sağlamış bulunmaktayız.